м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Чому українські туристи прибувають на Кіпр взимку

Багато туристів розглядають Кіпр як один із провідних напрямків для літнього пляжного відпочинку, проте мало хто знає, що ця острівна країна відкрита й цікава для мандрівників не лише в період високого сезону, але й взимку.
Що ж робити на Кіпрі з грудня по лютий, коли температура повітря надто низька для купання в морі й із красивою засмагою не вдасться повернутися із курорту? Взимку туристи прибувають в цю країну здебільшого для того, аби ознайомитися із колосальною культурно-історичною спадщиною. На території держави знаходиться чимало визначних місць, старовинних пам’яток та дивовижних локацій. Туристи прибувають в несезон для того, аби мати можливість спокійно та комфортно, без надокучливої спеки та натовпу туристів подорожувати по острову й досліджувати усі його особливості. Мандрівники поєднують активну екскурсійну програму із релаксом й обирають готелі, які мають власні закриті зони для відпочинку із басейнами, що підігріваються. Також доволі часто на Кіпр прибувають в період новорічних свят, мандрівники проводжають пройдешній та зустрічають прийдешній рік в компанії бурхливого зимового Середземного моря.
Якщо поглянути на статистику, то можна побачити, що попит на подорожі до країни спадають вже із листопада. Наприклад у 2018 році за останній осінній місяць на острові побували 158,7 тисяч мандрівників, у грудні його відвідали 105,6 тисяч іноземців, а в січні було зафіксовано лише 82 тисячі туристів. Найбільше в цей період прибуває туристів із Великобританії, Німеччини, Ізраїлю, Греції, а також Росії, Польщі та України. Переважна більшість українців прилітають на острів влітку, проте з кожним роком з’являється все більше бажаючих відвідати його в не високий сезон.
Правління Кіпру вважає, що цілком реально зробити країну більш привабливою для туристів і в осінньо-зимовий період і для цього є всі можливості не лише фінансові, але й, що важливо, цьому сприяє клімат, тож влада збирається докласти ще більше зусиль та коштів у розвиток інфраструктури курортів та міст а також запустити ефективну рекламу на туристичному ринку за кордоном. Клімат на острові взимку досить м’який, а стовпчики термометра в цю пору року рідко опускаються нижче +10 С, інколи взагалі повітря нагрівається й до +18С.

Тож якщо вам подобається відпочивати на Кіпрі влітку, проте у вас ніколи не вистачає часу та натхнення побачити щось більше, окрім пляжу, готелю та розваг, тоді прибувайте в країну з листопада по березень і переконайтеся особисто, що це не та країна, котра може похизуватися лише прекрасними морськими курортами, вона надзвичайно багата в плані археологічного та культурного туризму.
Як показує практика, взимку мандрівники частіше самостійно організовують свою подорож на Кіпр, влітку ж переважна більшість купує тури в турагенціях. Менеджери компаній стверджують, що збільшення турпотоку на середземноморському острові почнеться вже з березня, а основна маса туристів полетить туди із кінця квітня. Судячи із попиту на раннє бронювання на базі чартерної програми на Кіпр можна припустити, що цього року українців побільшає влітку на кіпрських пляжах. Проте до літа ще далеко, тож турагенції надалі продовжують висувати гарні та дешевші порівняно із літнім періодом зимові тури на базі регулярних рейсів. Компанії розробляють також й екскурсійні тури з насиченою програмою, які користуються попитом. Вартість путівок досить приваблива, тож і охочих чудово відпочити за доступною ціною з кожним роком збільшується.
Покваптеся й ви вхопити дешевий тур на Кіпр та привезти із подорожі щось більше аніж засмагу та кілька лишніх кілограмів як наслідок “all inclusive”, повертайтеся із мандрівки із найкращими враженнями та цікавими відкриттями, культурним досвідом та новими знаннями, адже сонячна засмага зійде швидко, а отримані емоції залишаться назавжди.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?