м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Чорногорія зафіксувала зростання туристичного потоку

Цього сезону чорногорські курорти прийняли більшу кількість туристів, ніж попередніми роками. Чисельність іноземних мандрівників збільшилася на 7,1%, порівняно із минулорічними показниками.

У липні, в країну зазвичай прибуває найбільше туристів, цього року було зафіксовано, що протягом другого літнього місяця Чорногорію відвідали на 6,8% більше туристів, ніж у відповідні часові проміжки попереднього року.

Як свідчить статистика, в цю балканську державу станом на початок вересня 2019 року здійснили подорож 176346 мандрівників з різних країн світу. Серед усіх відпочивальників найбільша частка тих, хто прибули зі Сербії- 13,3% громадян цієї країни у 2019 році відвідали сусідню Чорногорію. Трошки менша частка виявилась туристів із Росії- їхня квота становить 11,5% усіх іноземців. На третій сходинці закріпилися французи, які із значним відривом поступаються другим місцем росіянам. Громадяни Франції становлять 5,7% усього туристичного потоку. Четверту, п’яту та шосту позиції відповідно займають великобританці, поляки й німці.

Чорногорія вабить мандрівників своєю первозданною природою та гарними умовами для проведення морської відпустки вашої мрії. Тому туристи здебільшого обирають ті курорти, що знаходяться біля узбережжя Адріатичного моря. Туристична сфера в країні продовжує розвиватися та приносить гарні прибутки державі саме завдяки тому, що багато іноземних мандрівників вирушають на море до Чорногорії. 92,7 % туристів серед усіх можливих видів та напрямків туризму, що розвинені в цій балканській державі обрають той, що передбачає відпочинок на морі. Решту 8,3% іноземців  вирушають на гірські чи інші курорти, прибувають у складі екскурсійної групи а також відвідують столицю- місто Подгорицю.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?