м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Греція

Греція зі Львова, Греція Львів, тури в Грецію дешево. Греція – золота перлина Балканського півострова, яка лагідно омивається хвилями Середземного, Іонічного, Егейського, Фракійського і Крітського морів. Відвідавши цю країну ви відчуєте справжній дух багатовікової культури та зможете насолодитись приємною атмосферою яка витає повсюди.
Ця країна відноситься до однієї з найбільш відвідуваних екзотичних країн серед туристів. Тут Ви побачите красу піщаних пляжів та незрівнянно кришталевої води, яка поєднує в собі відтінки зеленого смарагду і бірюзи. Смачна їжа, лагідне сонце і хороша компанія – забезпечать Вам найнезабутніший відпочинок у Вашому житті!
Греція славиться різноманітністю своїх курортів, і кожен зможе обрати відпочинок який йому по душі. Найпопулярнішими є: о. Крит, о. Корфу, Родос, Салоніки, Халкідіки, о. Санторіні.
Ці курорти з вище перелічених є найпопулярнішими та найбільш відвідуваними серед туристів. Проте Греція налічує ще безліч гарних та цікавих місць для відпочинку. Тому всім охочим побачити м’які піщані пляжі, незрівнянну красу кришталево чистого моря, казкові краєвиди тропічних територій, та захоплюючі прогулянки по культурних пам’ятках давньогрецької міфології, тоді вам сюди!… «Welcome to Greece!!»
Дешеві тури Греція. Багато цікавих пропозицій шукайте в соцмережах: facebook.com/groups/hottoursplus/, instagram.com/moretyriv_lviv

Курорти:

×
Any questions?