м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Мальдіви

Гарячі Тури Мальдіви, скільки коштує путівка на Мальдіви? Мальдівська Республіка – екваторіальна країна з тропічним кліматом. На Мальдіви можна летіти в будь-який час пору року. Коли б ви сюди не приїхали, температура повітря триматиметься на рівні + 28-30ºС.

І хоча тут немає різких кліматичних перепадів, все ж спостерігаються деякі сезонні особливості. З середини квітня і приблизно до жовтня-листопада на території панує південно-західний мусон, який піднімає морські хвилі і освіжає повітря частими дощами. Цей період вважається низьким сезоном на Мальдівах. Сухий сезон починається, відповідно, в листопаді, коли в країну приходить північно-східний мусон, і триває до квітня. Причому з січня до квітня і так чисте море вважається самим прозорим. Це високий сезон на Мальдівах, коли туристи з’їжджаються для занять дайвінгом. Сонце в цей час світить 12 годин на добу, піднімаючись о 6:00 і опускаючись о 18:00.

Варто також враховувати деякі погодні особливості окремих місяців року. Наприклад, в грудні зазвичай дуже вітряно і дощі трапляються частіше, ніж в інші місяці сухого сезону. Також нестійкою погода буває у травні і червні. Вирішуючи, коли краще їхати на Мальдіви заради дайвінгу, варто відразу відмовитися від жовтня і листопада.

В цей час біля берегів збирається велика кількість планктону, тому видимість у воді не така, як в інший час. Хоча для любителів пляжного відпочинку цей час, коли летіти на Мальдіви найкраще. Вночі світиться планктон надає пляжам особливо чарівний вид, а ввечері можна помацати бенкетуючих у берега скатів, які і з’являються тут заради планктону.

Мальдіви зі Львова. Туры на Мальдивы из Киева. Багато цікавих пропозицій шукайте в соцмережах: facebook.com/groups/hottoursplus/, instagram.com/moretyriv_lviv

×
Any questions?