м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

До літа на популярних курортах запрацює нова готельна мережа

  Туреччина, Єгипет, Туніс – популярні напрямки для пляжного туризму. Щороку тисячі українців відвідують ці країни, відпочивають на відомих тамтешніх курортах , досліджують територіальну красу та локальні особливості. Зрозуміло, що чим популярніший туристичний напрямок, тим краще та активніше розвивається туристична інфраструктура, вдосконалюються й поліпшуються курорти і створюються всі блага для того, аби з кожним сезоном прибувала ще більша кількість мандрівників. Мабуть важливим пунктом при купівлі туру для багатьох подорожуючих є наявність великої готельної бази у тому чи іншого напрямку, курортному місті. Чим ширший вибір постає перед туристом тим вірогідніше знайти саме той оптимальний та найбільш підходящий варіант , який зможе задовольнити усі бажання та виправдати сподівання. Зрозуміло, що на популярних напрямках зосереджено чимало прекрасних, чудових готелів відомих брендів.

   Незабаром у згаданих на початку трьох країнах -Туреччині, Єгипті та Тунісі розпочне свою діяльність нова готельна мережа OTI Hotels&Resort, до якої буде включено спершу 20 кращих готелів у цих країнах, а до кінця року, що розпочався очікується, що також увійдуть ще 10 комплексів.  Ці готелі будуть орендовані або ж взяті під управління мережею OTI Hotels&Resort. Компанія розробляє та планує запустити також і власну франшизу.

   Готельна мережа пропонуватиме єдині стандарти сервісу та обслуговування, яких повинен дотримуватися персонал та працівники усіх комплексів, що належать бренду. До OTI Hotels&Resort увійдуть не лише люксові готелі преміум сегменту, але й також  економ класу. Так само й різними будуть концепції комплексів. Компанія не планує обмежуватися стандартними форматами готелів, але й працюватиме із бутік-готелями, комплексами, що розраховані як на сімейні парі, так і на тих, хто надає перевагу відпочивати без дітей.

   Спочатку компанія буде просуватися на туристичному ринку під із двома брендами  Seven Seas Resort & Hotels, а також Otium Hotels. Принагідно зазначимо, що цього року туроператори, що працюють в Україні очікують ще більшої кількості мандрівників з нашої держави. Сподівання щодо вірогідного збільшення продажів турів та туристичного потоку з України не даремні, а цілком виправдані , адже раннім бронюванням цього року скористалися значно більше туристів, ніж у попередньому.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?