м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Дубай назвав дату запуску найвищого колеса огляду в світі

Об’єднані Арабські Емірати продовжують вражати увесь світ шаленими темпами свого розвитку та цікавими і креативними інноваціями. Здавалося б у цій високорозвиненій країні, що постала серед пустелі є  все: починаючи від розкішних хмарочосів та найвищої будівлі Бурдж-Халіфа, музичного фонтану Дубай, знаменитого пляжу Дубай Маріна, та загалом високорозвиненої інфраструктури і технологій, чудових курортів, довершеної архітектури.

ОАЕ– це те, що вражає, захоплює і дивує на кожному кроці, а всі цікаві та визначні місця не можливо перелічити. Арабська культура ще одна особливість країни, яка інтегрована в суспільне життя, має значний вплив на буденність місцевих жителів, що одразу помічається, особливо туристу. Тут, куди не поглянь, звідусюди відкриваються фантастичні краєвиди, здається, ти потрапляєш у інший світ, реальність, другий вимір.

Країна розвиваєтся надалі і не збирається зупинятися на досягненому. Не так давно в ОАЕ був представлений проект по розробці найбільшого колеса огляду у світі «Айн Дубай». Проект досить масштабний і над його реалізацією працюють вже декілька років. Нещодавно колесо огляду нарешті постало у своєму завершеному, остаточному вигляді, проте офіційне відкриття ще наразі не відбулося. Статус найвищого колеса огляду- це ще одне досягнення серед багатьох інших у списку Об’єднаних Арабських Еміратів, тому і відкриття «Айн Дубай» має бути феєричним. Цю подію планують в той же день, коли стартуватиме Всесвітня виставка Експо в Дубаї, що відбудеться  20 жовтня 2020 року. Ще декілька цікавих фактів стосовно самого колеса огляду, аби краще зрозуміти його колосальні масштаби: довжина кожної спиці колеса більша, ніж розміри футбольного поля, а довжина кабелів і проводів, що всередині спиць сягає 2400 кілометрів, що дорівнює відстані від Дубаю до столиці Єгипту-Каїру. На побудову «Айн Дубай» було витрачено 9000 тон сталі, а це на чверть більше, ніж знадобилося для того, аби звести Ейфелеву вежу. Саме колесо буде приблизно важити як 16 величезних літаків типу Airbus A380. «Айн Дубай» буде найвищим колесом огляду у цілому світі, де відкриватимуться неймовірні краєвиди з висоти 250 метрів від землі. Воно візьме пальму першості, сміливо обійшовши найбільше у світі діюче колесо огляду станом на зараз «Хай Роллер», що знаходиться у Лас-Вегасі і піднімає відвідувачів вгору на 167 метрів. Срібло сьогодні отримує «Singapore Flyer», що в Сінгапурі. Воно сягає висоти, що становить 165 метрів. Із мінімальною різницею у розмірах, бронзою, поки що володіє «Star of Nanchang»- 160 метрів. Наступне місце посідає знамените «Лондонське око»- 135 метрів. Подорожуйте в Дубай разом з нами!

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?