м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Встигніть розпланувати новорічні подорожі 2021 завчасно. Новорічні автобусні тури зі Львова 0967418444.

Ти ще ніде не був? І тут Тобі захотілось закордонних пригод?
Обмаль часу, мало грошей, реалії, які розчаровують… – це все Тебе переслідує? Якщо так, тоді Тобі потрібно завітати на офіс, що знаходить за адресою: Місто Львів, вул. Городоцька 197, 2 поверх, кабінет 27 МОРЕ ТУРІВ
І ми подаруємо Тобі щастя: дешеві тури, гарячі путівки, раннє бронювання, тури для двох…а ще
…автобусні тури Європою
І саме автобусні тури Європою допоможуть Тобі побачити багато міст, країн всього за одну поїздку. Тому якщо хочеш побувати одразу в декількох неймовірних місцях і при цьому не потратити багато коштів, відправляйся у автобусні тури Європою.
Плюси автобусних турів:
-у всіх автобусних турах працює гід, який організовує поїздку, розповідає цікаві факти про місця, до яких їдете, допомагає вирішити те чи інше питання;
-недорогі тури;
-можливість побувати одразу у декількох курортах;
-весела подорож (автобусні тури – це група туристів, яка відправляється до мандрівки Європою, тому якщо Ти хочеш подорожувати, але немає з ким, автобусні тури допоможуть знайти компанію).
Автобусні тури Європою – це просто «люкс» варіант, для людей, яким тісно сидіти в офісних приміщеннях, і працювати, працювати, працююююваааати…
Автобусні тури Європою допоможуть відкрити клаптик світу, зрозуміти себе, і можливо одна з таких поїздок допоможе змінити свій світ до кращого.
Ми пропонуємо короткі тури на вихідні в Кракові, Відні, Ризі, Будапешті, Братиславі…, також тривалі тури по Європі (Іспанія, Італія, Португалія…)
Ще не переконали Тебе в тому, що відкривати двері у Європу – це відкривати нові і цікаві події для себе? Запитуй в коментарях, дзвони, пиши на пошту – ми знаємо ще багато цікавих речей про Європу і можемо запропонувати тур, від якого Ти не зможеш відмовитись!
Гарячі Тури в соцмережах – facebook.com/groups/hottoursplus/, instagram.com/moretyriv_lviv

×
Any questions?