м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Фуертевентура: пляжі та основні визначні місця

Фуертевентура- другий за величиною острів Канарського архіпелагу. Як і будь-де на Канарах там ідеальний клімат та прекрасна екзотична природа, чиста океанська вода й довгі красива берегова лінія. Хоч і більшість туристів, котрі вирішують провести відпустку на Канарах обирають найбільший та найпопулярніший Тенерифе, проте на Фуертевентурі також зупиняються чимало іноземців.
Вабить другий за величиною остів архіпелагу своєю родзинкою- мальовничістю багряних гір, чорними пляжами та надзвичайно пишною та різноманітною флорою.
Більшість туристів звикли до типового морського відпочинку: прибувають на курорт і вигріваються та засмагають під сонцем, на золотистому піщаному берегу. На Канарах зустрічаються чорні узбережжя, які є досить рідкісним явищем. Пляжі на острові набули чорного забарвлення через застиглу вулканічну лаву і додають місцевості оригінальності та незвичності. Коли сонце починає сідати за гори і острів наповнюється червоногарячими барвами, Фуертевентура уподібнюється до червоної планети.
Головними принадами та окрасами його є багата природа. Туризм на острові добре розвинений , мандрівників ваблять не лише комфортний клімат, бездоганне узбережжя та шикарні готелі, але й тамтешня історична та культурна спадщина. Мандрівники окрім пляжного відпочинку розглядають Фуертевентуру як осередок визначних місць, цікавих пам’яток, красивих споруд, будівель, древніх храмів та старовинних руїн.      Іноземці, котрі зупиняються на курорті Корралехо, який є одним із найпопулярніших на острові, залишаються в захваті не лише від мальовничості самої місцевості, але й відзначають, що це місто варто відвідати хоча б для того, аби побачити піщані дюни.  Ще на Фуертевентурі знаходяться печери Аджуй, що розташовуються на однойменному пляжі. Ця прибережна зона напрочуд красива, океанська хвиля із приємний шумом розбивається об високі скали, а бірюзові води контрастують із чорним, неначе смола, піщаним берегом. Печери, що знаходяться на узбережжі слугували колись сховищем для піратських скарбів, сьогодні ж їх можуть відвідати усі бажаючі. Крім цього на острові знаходяться чимало цікавих музеїв, діючий маяк Ла-Енталлада, мальовниче селище Бетанкурія та інші гарні локації.

Окремо варто виділити найкращі пляжі Фуертевентури, адже це і здебільшого найбільше цікавить туристів. Популярним місцем відпочинку є узбережжя Корралехо, що знаходиться на курорті із такою ж назвою, пляж повністю придатний для купання, релаксу й навіть гри у футбол чи волейбол. Прибережна чиста й охайна, а краєвиди в цьому місці розгортаються приголомшливі, саме тому це також і одна з улюблених та популярних локацій для фото. Ла-Оліва– берег на якому окультурена й облаштована для відпочинку зона межує із недоторканою й дикою територією, де панує не людина, а природа. Ла-Гуіра– штучний пляж, вкритий чистеньким дрібним золотистим піском. Чи не найпрекраснішим узбережжям на всьому острові є Морро-Хабле, звідки відкриваються запаморочливі краєвиди, на пляжі знаходиться також бухта і скала. Не зовсім підходящим для купання, проте надто красивим, щоб його залишити без уваги, є берег Калета-Негра. Сюди прибувають радше для того, аби побачити чорний піщаний пляж і зробити декілька ефектних знімків, ніж для того, щоб засмагати чи плавати в океані, адже захід у воду не надто зручний,  тим не менше,  у цьому місці завжди людно.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?