м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Гарячі тури – як вибрати?

Мабуть досвідчені мандрівники і ті, хто поки просто мріє про майбутні подорожі неодноразово зіштовхувалися із спокусливими пропозиціями гарячих турів. Відразу кидається в очі в рази нижча ціна і дата вильоту чи переїзду, що назначена вже найближчим часом, за декілька днів. Інколи такі заманливі пропозиції приваблюють туриста, але тих, хто некомпетентний в даному питанні, навпаки низька ціна може збити з пантелику і викликати сумніви. Для того, аби краще зрозуміти суть гарячих пропозицій, причину в рази нижчої ціни, варто заглибитися в інформацію щодо специфіки, особливостей та принципів роботи туристичної сфери.

Отже, чому ж тур починає «горіти»? Все дуже просто: туристична агенція не встигає розпродати деякі тури до їхнього початку і тому за декілька днів до старту подорожі компанія вимушена суттєво знизити вартість туру, часто до його реальної собівартості, аби, принаймні, не зазнати фінансових втрат. Гарячі тури- це чудова можливість зекономити і вирушити у мандрівку за доступною та вигідною ціною. Завдання туриста полягає лише в тому, аби зловити цей момент, коли якийсь тур починає «горіти» і вхопити свій ласий шматочок.

Це ідеальна можливість вирушити на повноцінний відпочинок для туриста із обмеженим бюджетом. Ви подорожуватимете разом із тими з мандрівниками, які придбали тур раніше за значно вищою ціною, проте отримаєте однакову кількість та якість послуг. Завдяки таким заманливим пропозиціям, що висувають туристичні агенції, ви можете придбати дорогий, статусний тур за доступною ціною. Гарячі тури інколи здатні здивувати і найдосвідченішого туриста та покликати у мандри навіть тих, для кого найкращий відпочинок проходить вдома на дивані. Це реальна вигода для студентів, котрі шукають бюджетний спосіб подорожі та шалених пригод та пенсіонерів, котрі попри свої скромні накопичення хочуть вирушити на знайомство з іншим місто, країною та культурою.

Придбавши гарячий тур, ви можете відвідати величні єгипетські піраміди, засмагати на білосніжних пляжах Домінікани чи здійснити водну прогулянку на гондолах у Венеції за цілком доступною вартістю. На туристичному ринку протягом року представлено чимало пропозицій, що горять, завдяки чому, у вас буде можливість не лише широкого вибору, але й ви зможете придбати справді цінний тур та відвідати воістину унікальні місцевості. Наприклад, чому б не податися у літню спеку до прохолоди норвезьких фіордів, чи не вирушити серед зими, коли Україна перебуває в полоні морозів та снігів, у теплий, сонячний Єгипет?! Для тих, хто вже давно мріє побувати на «Святій землі» , але ціни на тури не дозволяють втілити мрію в життя, гаряча пропозиція стане чудовою можливістю здійснити подорож до Ізраїлю, або для тих мандрівників, котрі не проти познайомитися із красою найвідоміших та славетних європейських міст. Якщо ви хочете вирушити у тур всією сім’єю і забезпечити  емоційний та сповнений враженнями відпочинок дітям, тоді розгляньте гарячі пропозиції сімейних турів, що передбачають різноманітні атракції та розваги. Вам запропонують відвідати аквапарки, лунапарки, діснейленди, парки розваг та ще багато різноманітних цікавих місць, які точно припадуть до душі як найменшим мандрівникам, так і дорослим. Для старших людей, котрі полюбляють спокійне та неквапливе проведення відпустки, чудово підходить відпочинок у санаторіях Болгарії чи Грузії.

У сфері туризму все просто: якщо туристична агенція не встигає розпродати тури, вона знижує їхню ціну і подорож стає вигідною, не для компанії, але для туриста. Подорожувати в 21 столітті досить просто, адже для мандрівника відкриті не лише всі сторони горизонту, але й можливості їх пізнати та відвідати. Цьому сприяє як безвізовий режим, так і розвинена світова комунікаційна система, що значною мірою стрімко зросла завдяки мережі «Інтернет». Тому не вагайтеся і не сумнівайтеся, якщо ви натрапили на гарячу пропозицію, мерщій хапайте її, пакуйте валізи та налаштовуйтеся на хвилю відпочинку, позитиву та приємних вражень.

Підбір туру з індивідуальними побажаннями: : 098 35 68 094, 063 02 43 994.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?