м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Готелі Туреччини: найпопулярніші молодіжні курорти для відпочинку на морі

Коли молодь збирається в якийсь тур, то, дуже часто, одним із критеріїв його вибору стає активність нічного життя на тому чи іншому курорті. Молоді люди сповнені ентузіазму та енергії, тому відпочинок для них повинен включати і розваги. Хоча це стосується загалом людей різного віку, адже якщо є бажання і запал і вам не хочеться просиджувати вечори в готельному номер, а піти кудись на дискотеку чи вечірку, то вік абсолютно тому не перешкода. Однією із таких країн, де курорти передбачають і бурне нічне життя є Туреччина, яка, без сумніву, полонила увагу українського туриста. Ця країна пропонує декілька місць, де можна поєднати денний релакс на пляжі і нічні походеньки та розваги.

Для того, щоб відпочити біля кришталево-чистого моря, і, разом з тим, всю ніч запалювати танцполи відомих клубів вирушайте в Мармарис. Цей прекрасний курорт тільки прокидається із заходом сонця, тут відчиняються відомі клуби, бари, запалюються вогники вітрин, вивіски ресторанів та різноманітних закладів, на вулиці звідусіль долинає музика та сміх. Спокійне вдень місто, мовби трансформується і оживає. В цей час вулиця Street Вar стає осередком скупчення великої кількості людей, яких манить сюди музика, численні бари за дискотеки. Одними із найпопулярніших клубів курорту вважаються The Beach Club і Crazy-Daisy. Вони відзначаються феєричною шоу-програмою. Набережна Узуньялі теж не відстає від Street Вar, де неквапливо прогулюються туристи, запалюють на пляжних дискотеках і дегустують їжу та напої в місцевих барах. Ще однією перевагою нічного життя Мармарису є те, що вхід у клуби тут переважно безкоштовний.

Наступним курортом, де ви зможете вивільнити на танцполах накопичену за день енергію є Бордум. Це місто дуже багатогранне в плані розваг. На вулиці можна побачити різні тематичні місця: заклади з рок, джаз-музикою і, звичайно ж, типові дискотеки. Звання найпопулярнішого клубу тут завоював Halikarnas, який до того ж вміщує 5000 людей і знаходиться на самому узбережжі Егейського моря. Не менш відомим є нічний клуб Orange. Взагалі Бордум інколи порівнюють зі знаменитою Ібіцею. Всі найцікавіші місця зосереджені в центрі міста, тому, якщо ви шаленієте від вечірок і хочете, аби ваш відпочинок став феєрверком емоцій та вражень -шукайте готель і поселяйтеся в центральній частині Бордума.

Клуби Кемеру можна вважати одними із найкращих у всій Туреччині. На відміну від Мармарису, вхід у них платний, в середньому 10-15 доларів з особи, проте на вході в деякі клуби вам запропонують фішки на безкоштовний коктейль. До того ж готелі часто повідомляють своїх гостей про різні вечірки в місцевих клубах і організовують трансфери, що дуже зручно. Для курортів Туреччини також властиві цілі вулиці, на яких розташовані різноманітні бари та паби і Кемер -не вийняток. Тут ви зможете відвідати заклади на будь-який смак.
Ці курорти по праву можна вважати молодіжними, адже тут усе сприяє тому, щоб привернути увагу молодих людей. Мармаріс, Бордум, Кемер-міста, які не засинають із заходом сонця, а набираються сил вдень ,щоб вночі знову зарядитись шаленою енергією нестримних тусовщиків. Ці курорти дуже люблять своїх туристів і намагаються створити максимально комфортні умови для них і без сумніву можна сказати, що ця любов є взаємною.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?