м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Названі міста з найвищим ростом туристичної популярності.

Окрасою всієї Європи та найпопулярнішим туристичним містом за останнє десятиліття визнано столицю Угорщини- Будапешт. Така гучна заявка була зроблена, опираючись на дані дослідження, що були представлені британським сервісом  «Compare the Market». Дослідження ґрунтувалося та опиралося на статистику, що стосувалася інтернет-запитів  Google Trends . Згідно із оприлюдненими даними, інтерес до Будапешту зростає з кожним роком все більше, інтернет-користувачі невпинно шукають корисну та цікаву інформацію, що стосується самого міста, його історії, визначних місць, пам’яток а також необхідну інформацію, щодо організаційних моментів подорожі до Будапешту.

Дослідники зазначають, що ні одне місто у світі не може конкурувати із Будапештом в плані інтересу мандрівників. Дані, що отримані шляхом аналізу інтернет-запитів за останні 10 років, вражають: кількість запитів, стосовно туристичних можливостей Будапешту зросли на 87%. Цікаво, що значний інтерес спостерігається не лише на сторінках мережі «Інтернет», в теоретичній площині, але й відповідає реальній картині і корелює з практичною дійсністю: туристичний потік до столиці Угорщини за останні роки збільшився на 40%. Такі дані висвітлено ресурсом «Euromonitor».  У чому ж успіх таких високих рейтингів?

Будапешт не просто прекрасне місто, що розкинулося по обидва боки річки Дунай, а місто з древньою історією, коріння якої сягають ще І століття нашої ери, коли тут не існувало ще ніякого міста, а просто було кельтське поселення Ак-Інк. Столицю Угорщини ще й характеризують, як  найдешевше місто Європи- ось у чому секрет такого успіху та популярності серед туристів. Безумовно, по-перше, мандрівники  відзначають фантастичні красоти Будапешту, але й, поруч із цим, і низькі ціни, порівняно із іншими європейськими містами.

Наступну сходинку у рейтингу, слідом за столицею Угорщини, посідає найбільше місто Південної Кореї-Сеул. Туристи стали цікавитись туристичною сферою та загалом містом на 79% частіше.

За третім місцем закріпився Копенгаген, адже за останнє десятиліття кількість запитів, що пов’язані із столицею Данії, збільшилася на 68%.

Отже, як можна зауважити, деякі міста стали викликати більше цікавості у туристів та піднялися у рейтингу, проте є й такі, які втратили провідні позиції. До прикладу, зацікавлення до Лондона та його визначних місць почало дещо зменшуватись: туристичний інтерес знизився на 34%. Інтернет-користувачі рідше почали відвідувати сайти, що висвітлюють інформацію і стосовно Бангкоку: попит зменшився на 35%. Славетний і легендарний Париж теж почав знижуватись у рейтингу і втратив 38% уваги туристів. Нью-Йорк також втратив ще більше у відсотковому відношенні- 45%, а гучний та вражаючий Лас-Вегас- цілих 60%. Чимало втратив і Санкт-Петербург- туристичний попит тут зменшився на 80%, а замикає антирейтинг, хто б міг подумати, такий популярний , зокрема і серед українських туристів, напрямок- єгипетський курорт Шарм-ель-Шейх, який постраждав найбільше, адже зацікавленість туристів цим містом знизилась на 91%.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?