м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

НеПафосний відпочинок на батьківщині Афродіти

Щоб подорожувати не обов’язково бути багатієм, мандрувати може кожен, головне, аби було бажання. Багато людей часом відмовляють собі у цьому задоволенні, мовляв, мандри – це дорого, краще витрачати гроші на більш практичні та необхідні речі. Проте не стільки придбані товари збагачують людину, скільки дорогоцінні моменти та незабутні враження, які й отримує особа, котра подорожує. Пізнаючи різні сторони світу, відкриваючи для себе щораз нові його горизонти, переймаючи досвід різних культур і народів, ми пізнаємо себе. Тому варто змінити усталені для багатьох погляди, що подорож- це завжди дороге задоволення.

Можна організувати гарну та пізнавальну мандрівку, яка буде, до того ж і бюджетною. Загалом, якщо постаратися, докласти зусиль і дуже захотіти, зекономити можна завжди, навіть на Балі чи Шрі-Ланку можна злітати в рази дешевше, ніж середня ціна на тур. Багато цікавих відкриттів на вас очікують на Кіпрі. Тому, якщо ви неодноразово відмовляли собі у такому колосальному задоволенні як мандри- настав час змінити це. Якщо ви хочете вирушити у бюджетну та пізнавальну подорож – гайда на Кіпр!

Перше, що потрібно знати стосовно економії- частенько тур вигідніше самостійно організувати, ніж купувати готовий у туристичній агенції, хоча й бувають винятки до прикладу якщо натрапити на гарячу путівку. Першочергово потрібно знайти підходящий рейс, для цього можна скористатися різними інтернет-ресурсами або сайтами авіаперевізників. Якщо ви обираєте рейс із пересадкою, то його вартість може бути значно меншою, ніж прямого сполучення, проте це не зовсім комфортно й інколи доводиться довго і нудно чекати між прибуттям та відправленням. Проте цей критерій досить індивідуальний.

Наступний пункт організації подорожі на Кіпр– вибір тимчасового помешкання.  Тип житла на проживання в якому ви можете розраховувати, знов ж таки, залежить від ваших фінансових можливостей. Чудовий сервіс, гарні умови вам стовідсотково слід очікувати від чотиризіркових готелів. Ціни на проживання в комплексах такої категорії можуть бути неактуальними для бюджетного туриста, але не варто засмучуватися, є й багато інших варіантів. Дешевше обійдеться номер в тризірковому готелі. Звичайно умови й рівень обслуговування можуть бути не найкращі, проте потрібно чимось жертвувати, або грошима, або умовами. Двозіркові готелі, відповідно ще дешевші, але рівень надання послуг та умови проживання будуть простими й обмеженими. Ну звичайно, що найкращим варіантом для туриста стане «п’ятірка», проте для бюджетного туриста цей варіант, мабуть, не є оптимальним. Інший можливий тип поселення- апартаменти, які ви можете орендувати на період подорожі. Проте, яка, власне, різниця скільки коштує ваше тимчасове помешкання 20 євро за добу чи 200, головною принадою острова є не лакшері готелі, а природа, море, історичні й культурні пам’ятки і місця овіяні легендами та міфами.

Що стосується того, яке ж місто варто обрати для подорожі, то ви не помилитесь, обравши будь-яке. Для любителів активного нічного життя, всіляких розваг та насиченого відпочинку підходить молодіжний курорт Айя-Напа, для тих, хто шукає куточок спокійніший- Протарас. Для тих, хто приїхав з метою дослідити культурні та географічні особливості острова- Пафос, який є столицею острова, а також гарним варіантом для мандрівників, що прагнуть зекономити. Пафос- звучить пафосно, чи не так? Проте на ділі й справді не так. У перекладі із давньогрецької мови, назва міста означає «страждання». Столиця зустрічає туриста численними пам’ятками архітектури, історичними місцями та старовинними артефактами, які мають велике значення та цінність не тільки для культурного сегменту Кіпру, але й цілого світу. Саме тому усе місто, а не лише його окремі частинки входять до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Двома роками раніше місто носило титул культурної столиці Європи. Таке почесне звання викликало велике зацікавлення у туристів до Пафосу, яких у 2017 році побільшало у столиці. Із різних курортів прибували екскурсійні автобуси із допитливими мандрівниками, котрі залюбки досліджували місто. Тому, аби не витрачати грошей і часу на проїзд, краще одразу для подорожі обирати Пафос. Загалом сам острів досить невеличкий, тому ви можете подорожувати по різних його містах.

Північна частина Кіпру сьогодні окупована Туреччиною, хоча там і знаходяться багато цікавих та визначних місць, кіпріотські гіди та екскурсоводи не рекомендують самостійно вирушати на турецьку територію острова. Якщо ж вам кортить відвідати цю частину країни, тоді краще зробити це в екскурсійній групі в супроводі гіда. Якщо ж ви досліджуєте місцевість підконтрольну Республіці Кіпр, тоді можете зекономити на екскурсійній програмі і стати самим собі екскурсоводом. Заздалегідь поцікавтеся визначними місцями Кіпру, складіть маршрут і, прогулюючись, неквапливо наслідуйте його. Якщо ж все-таки ви маєте можливість і бажання відвідати якусь екскурсію, тоді зверніть увагу, що вартість тих програми, які пропонує готельний гід буде вищою, ніж тих, які доступні у місцевих бюро. Ще один важливий аспект- мова. Не переживайте щодо того, що ви не володієте грецькою чи погано розумієте англійську, значна частина населення розуміє та розмовляє російською, принаймні старше покоління, молодь частіше переходить все-таки на англійську.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?