м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Якшо бронювати завчасно то можна зекономити

+ Раннє бронювання це 100% підтвердження готеля. Туреччина, Єгипет, Болгарія, Шрі Ланка, Домінікана, Хорватія, Іспанія, Чорногорія, ОАЕ, Ізраїль.
Ці країни пропонують найбільше варіантів раннього бронювання готелів зи зниженими цінами

Гарячі тури – поїздка вже через декілька днів, раннє бронювання  2021 – навпаки, покупка туру задовго до подорожі. Якщо не хочеться ризикувати з гарячими турами, тоді пропонуємо до Вашої уваги послугу раннього бронювання.
Переваги раннього бронювання:

1.Економія коштів
Якщо купуєте тур заздалегідь, можете зекономити на 10-40% . Знижка на вартість туру залежить від того, наскільки раніше Ви купуватимете путівку. При ранньому бронюванні важливо пам’ятати правило «чим раніше – тим дешевше». У міру наближення туристичного сезону, вартість путівок росте. Тому радимо, задуматись про покупку туру на літо вже взимку, якщо хочете неабияк зекономити і при цьому відправитись на відпочинок літом.

2.Широкий вибір готельних комплексів
Наступна перевага – це можливість обрати номер, готель, курорт… Все, що забажаєте, адже місць багато. Купуючи тур на сезон у сезон відпочинку, можна «пролетіти» з готелем. Популярні, вигідні готельні пропозиції як правило заповнені в час-пік.

3.Підготовка документів без поспіху
Спокійно, без зайвого хвилювання на кшталт «не встигнемо» можна оформити тур, страхування, скласти туристичну карту (плани, куди хочете потрапити під час відпустки) + в деякі країни необхідно оформляти візу. Це все займає час, раннє бронювання дозволить не хвилюючись, без поспіху підготувати всі потрібні документи для туру.

4.Спланувати свій відпочинок від А до Я
Отримати насолоду від своєї поїздки Ви зможете завдяки максимальному продумуванню, що хочеться від туру, які екскурсії відвідати… У Вас буде достатньо часу аби продумати власний відпочинок.
Раннє бронювання турів має багато переваг. Тому, якщо хочете зекономити і при цьому відправитись на відпочинок мрії, для Вас існує послуга – Раннє бронювання. Гарячі Тури в соцмережах – facebook.com/groups/hottoursplus/, instagram.com/moretyriv_lviv

×
Any questions?