м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Що взяти в подорож із дитиною: список необхідних речей . Відпочинок на морі з дітьми за кордоном

Коли в сім’ї з’являють діти, то, безумовно, багато що змінюється у різних аспектах в житті. Подорож- не вийняток, батьки значно відповідальніше повинні підходити до планування поїздки і ретельно обирати місце відпочинку на морі, зважати на всі дрібниці та деталі і враховувати всі чинники, які можуть бути несприятливі для дитини, адже її комфорт-дуже важлива складова подорожі.  Відпочинок на морі з дітьми за кордоном.

Відповідно сім’ї, які вирушають у відпустку зі своїм чадом, нечасто погоджуються на спонтанні, але такі привабливі пропозиції туру, що горить, хоча ціна може бути в рази меншою. Батьки повинні все чітко спланувати і добряче підготуватися. Гарною ідеєю перш, ніж пакувати валізи, буде заздалегідь скласти список необхідних речей і тоді ви точно нічого важливого не забудете. Для того, аби подорож з дитиною пройшла чудово вам варто прихопити наступні речі: документи, аптечку, одяг та взуття, іграшки, засоби гігієни та безпеки. Найважливішим пунктом у списку, мабуть, є, таки, документи, адже в разі необхідності, всі інші речі можна докупити, безпосередньо, на самому курорті. Краще всі документи зберігати разом, і зробити додатково декілька копій, аби нічого не загубити можна купити окрему папку для цього. Покладіть у неї: свідоцтво про народження, амбулаторну картку та медичну страхівку, внутрішні або ж закордонні паспорти батьків, якщо дитина подорожує лише з одним із членів сім’ї, то в такому разі неодмінно потрібен дозвіл іншого.

Якщо ви вирушаєте з дитиною в іншу країну, то зауважте, що їй потрібен окремий документ для цього, який можна зробити в Міграційній службі. Аптечка- теж стає необхідним атрибутом, особливо, коли подорожуєте з дітьми. Її варто наповнювати ліками в залежності від віку та потреб як дитини, так і дорослих. Тим не менше, окрему коробку рекомендується покласти термометр, перекис водню та зеленку, вату, лейкопластир і бинт, пігулки від нудоти, блювання, проносу, льодяники чи спрей проти болю в горлі, жарознижуючі та знеболюючі таблетки, пантенол та антигістамінні засоби. Варто подбати й про те, щоб дитині не було нудно і вона мала чим зайнятись в дорозі, не залежно чим ви подорожуєте: літаком, автобусом чи власним автомобілем. Візьміть із собою якісь іграшки, альбом для малювання та олівці, планшет із мультфільмами, головне не забудьте заздалегідь скачати їх. По можливості візьміть із собою також надувний жилет, нарукавники і м’яч та іграшки, для гри з піском: відерце, лопатку і тому подібне.

Якщо вирушаєте у подорож із зовсім маленькими туристами, то прихопіть додаткові засоби безпеки: заглушки в розетки, м’які накладки на гострі кутики столів, тощо. З приводу засобів гігієни, то у ваш набір повинні входити: туалетний папір, вологі та сухі серветки, дитячий крем, шампунь, вушні палички, зубна щітка та паста, щітка для волосся. Не забудьте покласти сонцезахисний крем із високим рівнем SPF. Для малюків знадобляться ще й підгузники, горщик та спеціальний крем. Щодо одягу та взуття, то до цього пункту, в принципі, варто підходити індивідуально. Загалом рекомендується для малюків розраховувати на 2 комплекти на добу+1 запасний, проте чим старша дитина, тим менше одягу для неї потрібно брати. Обов’язково у валізу варто покласти теплий одяг, закрите взуття і головний убір: капелюшок чи кепку. Шкарпеток і білизни можна прихопити на декілька комплектів більше, особливо для дитини. Кімнатне взуття теж не завадить. Під час відпочинку у вас може виникнути потреба в таких дрібничках, як в голці з ниткою, ножицях, зошиті із ручкою, тому такі речі можна взяти із собою, адже багато місця у валізі вони все одно не займатимуть, а в потрібний момент будуть під рукою.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?