м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Топ-20 міст світу, найпопулярніших серед туристів (рейтинг)

Які ж вони найпопулярніші туристичні міста, найбільш відвідувані куточки нашої планети, інтерес до яких не вщухає, а навпаки посилюється?

Неабияка зацікавленість туристів останніми роками спостерігається містами Індії. Ця країна, попри злиденність та міські нетрі, приваблює туристів своєю вражаючою та захопливою культурою, кардинально іншим способом та організацією життя, традиціями, людськими уявленнями, ніж у європейських державах. Хоча для того, щоб потрапити в Індію потрібно подолати немалу відстань, проте це не стає на заваді для того, щоб відвідати цю країну.

Неабиякий інтерес викликає й Азія, яка є не менш колоритною та має чим здивувати. Часто мандрівники вирушають й до Японії. Ну і звичайно ж деякі європейські міста користуються популярністю у туристів.

Отже, перше місце за чисельністю туристів у 2019 році отримує Гонгконг. Хоча й політична ситуація в автономній області Китайської Народної Республіки досить непроста й напружена, спалахують гучні протести, проходять мітинги тощо, проте туристи не зважаючи на це не бояться відвідувати Гонгконг.         Срібло одержує таїландський Бангкок, а бронзу – серце та душа Великої Британії- Лондон. Четверта сходинка знову належить КНР, її займає Макао. П’ятим місцем нагороджено азійський Нью-Йорк- Сінгапур. Шоста позиція закріпилась за романтичною столицею – Парижем. Сьома сходинка належить одному із найрозвиненіших міст світу Дубаєві. Восьме місце займає Нью-Йорк, дев’яте Куала-Лумпур, що в Малайзії. Закриває першу десятку турецький Стамбул. На одинадцятому знаходиться Делі, на дванадцятому один із найпопулярніших курортів Туреччини Анталія. Тринадцяту сходинку посідає Шеньчжень, чотирнадцяту Мумбаї, п’ятнадцяту Пхукет, шістнадцяту легендарний Рим із багатовіковою історією. На сімнадцятому місці знаходиться столиця Японії Токіо, на вісімнадцятому Паттайя, дев’ятнадцяте місце належить Тайпету, а закриває топ-20 найпопулярніших туристичних міст світу Мекка, що в Саудівській Аравії.

Такі дані були опубліковані британською компанією Euromonitor, яка проаналізувала пріоритети туристів за 2019 рік. В дослідженні не були враховані дані щодо внутрішнього туризму та кількість тих мандрівників, що зупинялися в певному місті менше ніж на одну добу, також до уваги не бралися статистка туристів, що прибували круїзними суднами.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?