м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Турецький острів Акдамар привертає увагу іноземних туристів

   Острів Акдамар, що знаходиться посеред озера Ван та відноситься до території Туреччини останнім часом набуває все більшої популярності у туристів.

 Всього на озері Ван знаходяться чотири острови, проте саме Акдамар славиться не лише запаморочливими краєвидами, що відкриваються тут з будь-якого ракурсу, але й цікавою древньою історією. В давнину, ще у 10 столітті, тут знаходилась резиденція вірменських представників царського роду Арцрунідів. Вірмени ще в добу Середньовіччя побудували на острові храм, котрий називають Катедральною Церквою Святого Хреста. Сьогодні храм не лише відображає особливості вірменської архітектури, але й славиться чудовими старовинними фресками, що збереглися в середині будівлі.

За даними інформаційного видання «Hurriyet», із початку 2019 року острів відвідали більш ніж 160 тисяч мандрівників. Туристичний інтерес до цього місця почав зростати з 2018 року, коли острів відвідали близько 157 тисяч туристів за рік. В Управлінні культури регіону сподіваються, що до кінця 2019 року кількість тих, хто відвідав Акдамар цього року збільшиться до числа 200000 осіб.

Острів приваблює прихильників еко-туризму, а також є визначним місцем в релігійному контексті. Будучи тут, ви можете відвідати середньовічну вірменську церкву, споглядати дивовижні природні пейзажі довкола та скупатися в прозорих та чистих водах озера Ван. До списку визначних місць Акдамару можна зачислити й тутешній порт, точніше ті руїни, що від нього залишились, адже сам порт був збудований ще в Х столітті, тож до наших днів збереглися лише його окремі частини.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?