м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Тури до Єгипту для українців. Особливості життя в Єгипті: до чого варто бути готовим.

http://turystychna-viza.com/category/egypet/ відпочинок в Єгипті від А до Я. Ціни на тури в Єгипет Вас приємно здивують.

Коли в наших краях лютує зима, мете снігом та стовпчик термометра опускається нижче нуля, в Єгипті як і раніше невпинно світить і гріє сонечко. В зимовий період почали набувати популярності тривалі поїздки в Єгипет, особливо із дітьми. Та перш ніж податись в таку довгу подорож варто дещо дізнатись про культуру і побут єгиптян, адже такі поїздки значно відрізняються від звичного нам короткотривалого відпочинку в межах готелю. Готуючись в поїздку , перше з чим ви спіткнетесь-це питання житла. Якщо вам раптом прийдеться викликати електрика  або ж будь-якого іншого майстра, пам’ятайте, що це не так і просто, адже в Єгипті відсутня система централізованого обслуговування, тому вам доведеться шукати приватного робітника. Є ще один нюанс: єгипетським жінкам строго заборонено пускати в дім мужчину без присутності чоловіка, більше того, навіть коли останній поруч, дружина повинна переміститись в іншу кімнату. Єгипет-мусульманська країна, і, опираючись на традицію, можливості жінки досить обмежені. Наприклад жінки можуть дружити виключно з жінками. Тож можна переконатись, що  відома теза «між чоловіком і жінкою дружби не буває» в цій культурі повністю підтверджується. Їм дозволяється навідуватись одна до одної в гості, проте за відсутності господаря в домі. Взагалі єгиптянки не дуже охочі до роботи, вони надають перевагу цілими днями дивитись телевізор, готувати їжу і теревенити між собою. Якщо в сім’ї є діти, то їм не приділяється такої великої уваги, як у нас: їм рідко читають книжки, нечасто водять на прогулянки, зводять до мінімального наявність іграшок, не пестять всякими розвагами, що може викликати спершу здивування і навіть обурення у нашого туриста. Проте для них-це абсолютна норма. Не зважаючи на це, сім’я для єгиптян-на першому і найголовнішому місці. Якщо виникає якийсь конфлікт чи сварка, про це не прийнято говорити за межами сімейного кола. Це у нас коли раптом щось трапляється, ми можемо обговорити ситуацію з подругою чи близькою людиною, спитати поради, вилити душу чи просто виплеснути емоції, у цій культурі таке неприпустимо. Навіть якщо чоловік до вас погано відноситься або ж ображає, жінка не може у цьому зізнатися, щоб не осквернити його честь, всі проблеми такого типу вирішуються виключно в родинному колі. Тож, можна сказати, що дане суспільство є загалом досить закритим ,і ,якщо ви все таки твердо вирішили перебувати в Єгипті певний тривалий час, то для того, аби максимально комфортно себе відчувати в такому середовищі, вам варто ознайомитись з його побутом, умовами, нормами та буденним життям. Гарячі Тури фейсбук – https://www.facebook.com/groups/hottoursplus/ .

Відгуки: 1

Про Тури до Єгипту для українців. Особливості життя в Єгипті: до чого варто бути готовим.
  • avatar
    Остап лаврись

    Українці вже давно до всього готові , навряд Єгипетський стиль життя чи ціни можуть нас здивувати , останній раз буду чи в Єгипті здивування принесли тільки великі маси воєнних в формі – вони повсюди , а на рахунок відпочинку – все пройшло шикарно.

    Читати повністю
    13.7.2018

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?