м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Туристам в Анталії запропонують «фруктові тури»

Вирушаючи у відпустку до іноземної країни, хочеться дослідити не лише її територіальні, культурні, природні особливості, не тільки гарно, але й смачно відпочити. Туристи, котрі відвідують деякі іноземні країни, відзначають доступність та дешевизну екзотичних фруктів на ринках, котрі не завжди можна купити на батьківщині. Звичайно, щоб скуштувати помело, грейпфрут, ягоди годжі, манго чи маракуйю, далеко ходити не потрібно- до найближчого супермаркету, що знаходиться біля вашого дому, проте наскільки ці фрукти будуть якісними та свіжими- це велике запитання, та й сам список екзотичних плодів, які доставляють в Україну, досить обмежений та малий. Тож, будучи за кордоном, насолодіться свіжими та стиглими фруктами сповна, адже це не лише дуже смачно, але й багато із них вітамінізовані та корисні. Вам не доведеться подорожувати хтозна-куди, аби спробувати щось екзотичне, достатньо вирушити у відпустку до Туреччини, куди щороку літають тисячі українських відпочивальників.

Наші співвітчизники полюбляють відпочивати на одному із турецьких узбережь у високий сезон. Це не тільки ідеальний період для пляжного відпочинку, але й можливість досхочу насолоджуватися свіжими, стиглими екзотичними фруктами та ягодами.

Від тепер в одному із найпопулярніших турецьких курортів- Анталії туристи зможуть відвідати приватну плантацію тропічних фруктів, побачити як вирощуються та достигають плоди і навіть поласувати ними. На плантацію вже починають організовувати агроекскурсії, адже проект викликав чимале зацікавлення у гостей міста. Власники ферми почали вирощувати манго, ліджи, карамболу, пітайю, авокадо, та багато інший екзотичних плодів. Плантація займає 25 гектарів, а вирощені фрукти будуть постачатися у місцеві магазини, супермаркети та готелі. Так звані, перші «фруктові тури» вже стартували, були організовані й відбулися декілька поїздок на плантацію. Наразі такі агроекскурсії перебувають у тестовому режимі, проте очікується, що незабаром вони стануть популярними та масовими й збиратимуть велику кількість іноземних туристів.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?