м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

У Венеції запропонували ввести заборону паління для туристів

 Венеція, безперечно, один із найпопулярніших та найбільш туристичних куточків світу, тому останніми роками італійське «місто на воді» страждає через явище овертуризму. Це явище залишається актуальним і сьогодні. Тисячі мандрівників зі всього світу, що постійно прибувають сюди не залежно від пори року, згубно впливають на тутешню архітектуру, сприяють руйнуванню пам’яток культури та визначних місць і засмічують навколишнє середовище. Тому і штрафи з туристів, котрі нехтують місцевими законами, стягують чималі. Наприклад тим, кому байдуже на громадський порядок у місті доведеться заплатити стягнення у розмірі від 200 до 450 євро.

Тож, будучи у Венеції, уважно ознайомтеся із тим, що можна й тим, що ні, щоб неприємності не застали вас зненацька. Недавно мер міста Луїджі Бруньяро вирішив за доцільне збільшити розмір штрафів за порушення як туристами, так і місцевими мешканцями громадського порядку й правил поведінки. Його рішення підтримали й інші чиновники міської ради Венеції. Мер міста також запропонував розробити законопроект стосовно заборони паління для туристів. З метою покращення екологічної ситуації міста, Луїджі Бруньяро готовий прийняти певні міри: першим кроком стане заборона куріння на відкритому просторі. Мер також висловив особисте занепокоєння не лише екологією міста, але й здоров’ям тих, хто повинен дихати сигаретним димом. Крім того, що недопалками засмічені венеціанські вулиці, куріння шкодить звичайним перехожим і, тим паче, самим курцям. Луїджі Бруньяро вважає, що першочергово варто заборонити паління біля таких визначних та завжди багатолюдних місць як площі Сан-Марко та мосту Ріальто, що є чи не найголовнішими символами та візитною карткою Венеції. Мер вважає, що потрібно поширювати й пропагувати ідею в маси і слідом за площею та мостом у списку заборонених для куріння місць повинні з’являтися й інші території, а smoke-free простір варто розширювати. Луїджі Бруньяро також подав ідею, що повинна стати ще одним кроком на зустріч поставленій меті. Суті її полягає у роздаванні безкоштовних попільниць та контейнерів для цигарок. Посадовець відзначив, на висунення такого законопроекту його надихнуло подібне рішення мера Токіо.

Проте ймовірність запровадження закону стосовно заборони куріння у Венеції не є стовідсотковою. Для втілення проекту необхідно щонайменше декілька місяців, але діяльність мера на посаді триватиме лише до наступної весни.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?