м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Українські туристи очікують справедливої оцінки готелів Єгипту

Міністерство туризму Єгипту спільно із Єгипетською готельною асоціацію та «UNWTO» заявили, що збираються переглянути критерії, що стосуються класифікації готелів у країні, а також планують розробити нові, що відповідатимуть міжнародним стандартам оцінювання готелів. Про ці тверді наміри повідомила Міністерка туризму Єгипту Ранія аль-Машат.

 Реформування туристичної сфери в Єгипті стартувало ще у листопаді 2018 року. Зміни були необхідні, щоб покращити туристичний сектор та підсилити його конкурентоспроможність на міжнародній арені. В рамках діючого проекту буде також здійснена і переоцінка критеріїв класифікації готельних комплексів. Про важливість та реальну необхідність зміни стандартів заявила міністерка. Нові критерії будуть спрямовані не лише на об’єктивну оцінку готелів, враховуючи їхню інфраструктуру, забезпечення, територію, інтер’єр тощо, але й також акцент робитиметься на якості послуг, що надаються, екологічному, санітарному та гігієнічному аспектах. Критерії класифікації готелів Єгипту останній раз переглядалися та піддавалися змінам ще у 2006 році. Перед здійсненням перевірки комплексів інспектори проходитимуть належну підготовку, що контролюватиметься UNWTO.

Від тепер в класифікацію єгипетських готелів також увійдуть такі популярні типи комплексів як: екологічно чисті лоджи- маленькі готелі, що розташовуються на території національних парків чи природних заповідників, апарт-готелі- житлові комплекси з окремими квартирами та сафарі-табори- оригінальне помешкання у вигляді намету, що добре вмебльоване та обладнане всередині.

Рішення стосовно того, що такі типи комплексів будуть піддані класифікації було обґрунтоване тим, що реалії сьогодення свідчать про неабиякий попит, який постійно зростає саме на проживання в помешканнях такого типу. Завдяки тому, що лоджи, апарт-готелі та сафарі-табори будуть включені в класифікаційну систему готелів у Єгипті Міністерство туризму зможе краще контролювати якість послуг та сервісу, що надаються туристам і те, чи відповідають вони міжнародним вимогам та стандартам.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?