м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

В Хургаді побільшало туристів із Китаю

Незабаром в готелях Хургади розшириться меню, відтак в багатьох комплексах будуть включені страви китайської кухні. Такий крок буде сприяти залученню туристів із азійських країн.

У Єгипті ще раніше почали роботу над приверненням уваги до тутешніх напрямків азійських туристів, а включення в меню китайської кухні лише сприятиме процесу. Такої думки притримується радник міністра туризму Соха Бахгат. Нещодавно в Хургаді гостинно прийняли відомого шеф-кухаря із Китаю Ху Чжичця, який прибув до країни з метою навчання кулінарії єгипетських кухарів та передав і продемонстрував їм тонкощі та секрети китайської кухні. Ху Чжичця викладає кулінарію в одному із інститутів в себе на батьківщині.

Гідний прийому шеф-кухарю було організовано за сприяння Міністерства туризму Єгипту. Візит мав також на меті посилити співпрацю обох країн та повинен сприяти підготовці туристичних кадрів. Відбувався він згідно із домовленістю із посольством Китаю, що знаходиться в Каїрі. Не лише кухарам із Хургади передав свій досвід та знання кулінарний гуру, він також відвідав та провів навчання  в Асуані, Шарм-ель-Шейху та Луксорі.

Радник міністра туризму Єгипту також відзначив, що посольство Китаю зробило приємний бонус для працівників туристичної індустрії: було вибрано 25 єгипетських працівників, котрі отримали стипендії та матимуть змогу навчатися тонкощам прийому китайських туристів на курортах Єгипту. Варто зазначити, що попри збільшення числа туристів із Китаю, в країні зростає відсоток і відпочивальників із Росії. Їх побільшало у Хургаді, куди вони прибувають, здійснюючи пересадку на  рейс в Білорусії.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?