м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

В Єгипті подорожчають вхідні квитки в музеї Каїра та Луксора | Відпочинок Єгипет екскурсіі

З 1-го листопада планується підняття цін в музеї Каїра та Луксора у Єгипті. Ці нововведення поширюватимуться на іноземних туристів. Ціни піднімуться як на одноразові квитки, так і на premium Luxor Pass, які користуються чималою популярністю. Premium Luxor Pass-досить вигідна пропозиція, яка дозволяє додатково відвідати могили фараона 19 династії Сеті Першого і королеви Нефертарі. Минулого року, в середньому, ціна на відвідування музеїв Каїра та Луксора сягала 80 доларів з особи, тепер вона піднялась до 100 доларів. Як і раніше, для студентів діють пільги: вони платять лише половину вартості квитка. Ці пільги не планують скасовувати, проте, якщо раніше студенти купували білет за 40 доларів, то тепер відповідно за 50. Якщо минулого року за рremium Luxor Pass вам довелося б віддати 160 доларів, то цього-вже цілих 200.

Пільговий квиток тепер відповідно коштує 100 доларів. Правління запевняє, що такі міри були вимушені та вкрай необхідні, адже Єгипет більше приваблює туристів своїми відомими курортами. Для того, щоб у подорожувальників виникав інтерес і до материкової частини Єгипту, його колосальної культурної та історичної спадщини потрібно привести до ладу і здійснити роботи по збереженню пам’ятників, а також більше подбати про безпеку відвідувачів. На все, звичайно ж, потрібні кошти і тому це відбилося на ціні квитка.

З 2011 року простежується спад зацікавленості туристів саме до материкового Єгипту, це, звичайно ж, непокоїть правління, яке намагається усякими способами активно привертати увагу іноземних гостей. Каїр і Луксор теж хочуть гучно заявити про себе і мають на те всі шанси, адже тут зосереджено чимало визначних місць, древніх споруд і пам’яток, які, без сумніву, варті уваги кожного.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?