м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Відпочинок закордоном. Де краще відпочивати: в Хорватії чи Чорногорії?

Хорватія і Чорногорія-обидві країни, що омиваються Адріатичним морем і які не обділені увагою туристів. Ці курорти мають багато спільного, проте ховають в своєму рукаві різні козирі.
Коли ви обираєте куди відправитись на відпочинок, то, звичайно, порівнюєте курорти, зважуєте всі
плюси і після цього віддаєте пальму першості найбільш підходящому варіанту. Зважаючи на те, що ці дві країни мають достатньо спільного, спробуємо порівняти і визначити, де ж все таки відпочивати краще? Хорватія vs Чорногорія? Перше на що звертають увагу багато туристів-це ціни, як на саму путівку, так і загалом на цінову політику в країні. В цій боротьбі перемогу здобуває Чорногорія, адже ціни тут, зокрема на харчування, на 30-40% нижчі, ніж в Хорватії, проте обидві країни запропонують вам досить широке  меню , великі порції і практично однакові продукти на полицях супермаркетів чи на ринках. Смачний і ситний обід в Чорногорії вам обійдеться в 15 євро, якщо ж дуже постаратися, то можна вкластися і в 5 євро на двох осіб. До речі, валюта цієї країни-євро, натомість в Хорватії ви будете змушені розраховуватись кунами.  Як в одній, так і в іншій країні рідко зустрічається система «all inclusive», і взагалі, туристи охоче винаймають апартаменти, вілли в період відпочинку, а не користуються послугами готелю. Це й не дивно, адже багато готелів мають досить старий номерний фонд, який не надто приваблює туристів, хоча цю проблему активно вирішують і старанно реставрують старі та будують нові комплекси для комфортного та затишного відпочинку. Але Чорногорія і тут отримує перевагу, адже житло в цій країні дешевше і наявний більший вибір. Ще один, не менш важливий, критерій при виборі курорту відіграють пляжі, адже сюди туристи, в більшості, їдуть саме заради відпочинку біля моря. Морська вода однаково чиста і вражає своїми синьо-бірюзовими відтінками, але піщаних пляжів в Хорватії практично немає, переважно вони вкриті дрібною галькою, або взагалі бетонні. Якщо ж ви обожнюєте засмагати на теплому золотому пісочку, тоді чорногорські пляжі вам будуть більше до вподоби, адже вони тут на будь-який смак: піщані, вкриті дрібною і грубою галькою, бетонні теж зустрічаються. Обидві країни запропонують вам великі можливості для активного водного відпочинку і широкий вибір екскурсій. Варто зазначити, що ціни на останні в Хорватії значно вищі. В середньому екскурсія вам обійдеться від 40 до 70 євро, в той час коли в Чорногорії від 15 до 50. Окрім незрівнянних курортів високого рівня, ці країни  мають на своїй території також чимало історичних місць, пам’яток, які ви зможете оглянути, тож якщо вам набридне  одноманітність відпочинку, то зможете розбавити його яскравими враженнями від побачених природних, архітектурних красот. Взагалі вважається, що в Хорватію потрібно їхати за гарним та якісним сервісом, європейськими стандартами, краще розвиненою інфраструктурою, проте Чорногорія влаштує вам дуже теплий і душевний прийом. Важко сказати, яка країна вартує більше уваги, адже це два надзвичайно прекрасні варіанти. А на питання «де ж краще відпочити: в Хорватії або  Чорногорії?» ви зможете дати відповідь самі собі тільки тоді, коли особисто відвідаєте ці країни, просочитесь атмосферою і відчуєте всі переваги того чи іншого курорту.

Гарячі тури – http://turystychna-viza.com/haryachi-tury/

Відгуки: 1

Про Відпочинок закордоном. Де краще відпочивати: в Хорватії чи Чорногорії?
  • avatar
    Тетяна Маслова

    Якшо б не космічні ціни на відпочинок, я відпочивала б з сім’єю на курортах Адріатики кожного сезону – а так приходиться тільки мріяти про такий відпочинок, плаваючи в чорному морі в Одесі .

    13.7.2018

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?