м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Як обрати екскурсійний тур?

     Відпустку можна провести як завгодно, але найкращим варіантом стане звичайно ж подорож.
     Мандрівка– це прекрасна можливість поміняти обстановку, замінити щоденну рутину цікавими відкриттями та приємними враженнями і просто насолодитися відпочинком. Недарма кажуть, що подорожі збагачують людину, тому навіть якщо ви збираєтесь у відпустку на море і хочете провести якомога більше часу на морському узбережжі під шум прибою, ніжачись під сонячними променями, то прибувши в іноземну країну виділіть трохи часу й  аби дослідити її особливості у різних сферах. Часто туристи, вирушаючи в іншу державу, настільки обмежують себе виключно лінивим відпочинком, що випускають з поля зору всю красу та унікальність того чи іншого клаптика земної кулі. Пізнавальна подорож сповнена нових відкриттів неодмінно стане захоплюючою для туристів та подарує більше незабутніх вражень, що закарбуються у пам’яті.

Саме тому зараз все більшої популярності набирають автобусні екскурсійні тури. Які переваги такого типу подорожей?
По-перше, серед таких турів чимало бюджетних пропозицій, тож вони є цілком доступними в фінансовому аспекті, по-друге, туристи мають гарну можливість протягом декількох днів побувати у різних країнах та відвідати визначні місця славетних міст, по-третє, така мандрівка є справді дуже пізнавальною та із насиченою екскурсійною програмою. Великою популярністю користуються автобусні тури до європейських країн, особливо до тих, які знаходяться недалеко від України. Наприклад чимало туристів обирають ті, які передбачають відвідини Чехії, Польщі, Німеччини, Австрії, Угорщини. Подорожуючи в цих напрямках мандрівники можуть не лише побувати у відомих містах, що всіяні безліччю цікавих пам’яток, але й перевагою є те, що не доводиться витрачати багато часу на переїзди.

Поруч із тим, деяким мандрівникам навпаки цікавіше подорожувати азійськими країнами. Щоб потрапити в осередок екзотики звичайно доведеться скористатися авіатранспортом, тож відповідно ціна туру буде вищою. Більшість екскурсійних турів, що пропонують туристичні агенції включають в себе наступне: автобусний чи авіа трансфер, проживання в готелі, харчування (здебільшого сніданки в готелях, хоче це швидше залежить від умов конкретного туру та типу самого готелю), екскурсійну програму та страховий поліс. Варто знати, що у випадку, якщо для перетину кордону певної країни необхідна віза, то туристи повинні додатково оплачувати послуги візового центру.

     Екскурсійний тур– це гарна ідея для подорожі чи навіть подарунку для близьких або рідних незалежно від пори року. Наприклад влітку в програму автобусних турів часто входить пляжний відпочинок. Тобто мандрівник може взяти максимум від подорожі. В літній період чимало мандрівників купують тури до Іспанії, Італії, Болгарії, Греції, хоча, якщо ви націлені поєднати морський відпочинок із знайомством із містом через його культурні, архітектурні особливості, тоді краще планувати вояж на кінець весни чи початок осені. Навесні здійснити мандрівку з екскурсійною метою можна у тих країнах, де влітку надто душно, наприклад в Єгипті, Шрі-Ланці, ОАЕ, Ізраїлі, Домініканській Республіці чи на Мальдівах.
Подорожувати до цих екзотичних країн- недешеве задоволення, проте навесні можна натрапити на дешевші тури. З іншого боку , весною та восени збільшується кількість бажаючих провести декілька днів у Європі. Туристи часто вирушають до Амстердаму, Венеції, Риму, Будапешту чи Відня. Закохані й сімейні пари із дітьми обирають Париж, досліджують всі найвідоміші місця, споруди та пам’ятки а також відвідують популярний Діснейленд. В осінній період, коли в Німеччині проходить гучний фестиваль Октоберфест, багато туристів їдуть в Баварію, щоб долучитися і стати частинкою великого й веселого, смачного та хмільного свята. Немало охочих відвідати Чехію та Чорногорію, Албанію й Польщу.

Зима- також комфортний період для подорожі, головне обрати правильний напрямок. Наприклад у час новорічно-різдвяних свят у багатьох містах Європи проходять урочисті ярмарки, концерти, фестивалі, міста преображаються, постають у неперевершених зимових образах, наповнюються особливим духом та атмосферою свята. Взимку варто побувати у Дрездені, Кракові, Празі, Відні та Квебеці. Щоб особисто познайомитися і Санта Клаусом, стати свідком  дивовижного явища- полярних ночей, потрапити в осередок вражаючих зимових пейзажів потрібно подолати чималу відстань та прибути у Лапландію.

    Тож насправді варіантів для подорожі більше, ніж достатньо, залишається лише обрати бажаний тур, що відповідає вашим очікуванням і приготуватися до мандрівки. Щоб не відкладати подорож на потім, сплануйте вже зараз новорічний тур та зустріньте прийдешній 2020 рік справді по-особливому, адже недаремно кажуть: «як новий рік зустрінеш, так його й проведеш».

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?