м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Як відпочити в Єгипті з шиком і недорого

       Мабуть кожен мріє про такий відпочинок, який був би розкішним і одночасно не надто дорогим. І це зовсім не є нездійсненною мрією, а цілком реальною можливістю. Для чого платити більше, коли можна чудово відпочити в найкращих умовах за цілком адекватною та доступною ціною у Єгипті?! Для того, щоб добряче зекономити та провести гарну сімейну подорож, або ж вирушити в мандрівку удвох чи в компанії друзів скористайтеся раннім бронюванням або ж придбайте гарячий тур.

Раннє бронювання
– ідеальний варіант для тих, хто має можливість спланувати подорож на конкретні дати за декілька місяців, а то й за пів року до початку туру, гаряча путівка- чудовий шанс для тих, хто готовий швидко спохватитися й за декілька днів до вильоту спакувати валізи , підготуватися до відпустки. Акційні пропозиції до Єгипту актуальні майже завжди протягом року, адже у всі пори року туди можна вирушати на пляжний відпочинок. Якщо низька вартість путівки у вас викликає не радісні відчуття, а швидше тривогу, невпевненість і деяку підозру, то не варто перейматися. Річ у тому, що ціна, яка може бути нижчою вполовину і навіть більше, пояснюється тим, що певна туристична агенція, що пропонує гарячий тур, не зуміла продати усі путівки, тому й влаштувала розпродаж за декілька днів до початку подорожі . Путівку можна придбати взагалі й в день купівлі, в такому випадку ціна найнижча. Це реальна можливість добре заощадити й гарно відпочити за смішну суму.

Акційна ціна
– це оптимальний варіант для турфірми, яка має шанс, принаймні не зазнати фінансових втрат через те, що вчасно не розпродалися тури і з іншого боку, це виграшна ситуація для туристів, котрі можуть дешево придбати хорошу путівку. Звичайно, не завжди і не для кожного будуть підходящими умови гарячих турів, адже крім позитивної сторони є й деякі недоліки.
По-перше, клієнти агенції, в даному випадку, не мають змоги обирати конкретне курортне місто, готель, тип харчування та включати інші додаткові послуги у свою путівку, їм пропонується готовий тур, туристи можуть лише прийняти умови, що пропонує турфірма. По-друге, потрібно аби із необхідними для перетину іншої країни документами було все в порядку, адже у вас не буде часу, аби наприклад продовжити термін дії закордонного паспорта чи усунути інші проблеми, що стоються будь-якого іншого документу. По-третє, тур такого типу може розпочатися як за десять днів від моменту купівлі, так і за два, тому ви маєте бути готові до подорожі. Зверніть увагу на те, чи в країну куди ви придбали путівку потрібна віза, яку необхідно оформляти заздалегідь, адже залежно від того скільки часу залишається до старту мандрівки ви матимете або не матимете змоги отримати візу.
Також будьте готовими, що навіть у випадку, якщо ви не зможете вирушити у подорож через певні на те причини та непередбачувані обставини, турфірмою не передбачена компенсація за придбану путівку. 

    Обов’язково зважте всі плюси та мінуси гарячих пропозицій від туристичних агенцій, добре обдумайте чи зможете владнати всі свої справи, взяти відпустку на роботі та приготуватися до подорожі і тільки тоді зробіть ваш вибір. Не засмучуйтеся, якщо не вдасться вхопити заманливо дешеву путівку, тоді попросіть менеджера турфірми підшукати вам декілька варіантів по ранньому бронюванню. В такому випадку ви не лише зможете заощадити, але й висловити свої побажання та пропозиції стосовно вашої мандрівки.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?