м. Львів, 79000, Україна:
офіс : вул. Городоцька 197/27
тел.: 098 35 68 094, 063 02 43 994,
E-mail: visasto100@gmail.com

пн.-пт. 09:00 - 19:00
сб. 11:00 - 14:00
неділя - вихідний

Єгипет прагне змінити імідж дешевого пляжного напрямку

Багато туристів з України і не тільки подорожують в Єгипет, адже вважають цей напрямок один із дешевих та бюджетних. Якщо б зробити дослідження та опитати українських мандрівників куди вони найчастіше подорожують, то мабуть значна частка виявилася б тих, хто надає перевагу саме Єгипту.

        Незважаючи на те, що більшість туристів обирають всім відомий та популярний Шарм-ель-Шейх чи Хургаду, в країні є ще й такі чудові, проте менш відомі курорти як Макаді Бей, Марса-Алам та інші.

Правління цієї країни має твердий намір реформувати й покращити  туристичний сектор й зробити деякі зміни, які допоможуть підняти сферу туризму на вищий рівень і сприятимуть тому, аби Єгипет перестали зачисляти до категорії бюджетних напрямків. Перші кроки вже були зроблені: не так давно було об’єднано дві державні структури в одну- Міністерство туризму та Міністерство старовинностей країни. Таким чином новоспечена установа має назву Міністерство старовинностей і туризму. Правління вважає, що така реформа піде на користь як туристичній сфері, так і культурному сектору. Новоутворена, об’єднана державна структура буде відповідати не лише за розвиток та процвітання туризму, але й слідкуватиме за виконанням різних археологічних проектів, наприклад таким як реалізація Великого Єгипетського музею та створення окремої спеціальної зони довкола стародавніх пірамід.

Об’єднання двох міністерств в одне пояснюється й тим, що останнім часом спостерігається все більша зацікавленість мандрівників до культурної спадщини Єгипту, тому влада вважає, що потрібно вдосконалювати, покращувати та просувати саме цей сегмент. По-перше, потрібно привернути більшу увагу мандрівників до Луксору , популяризувати та гідно розрекламувати це місто, де знаходяться древні храми та численні старовинні пам’ятки. До культурних надбань країни найбільше привернена увага громадян США, Китаю та Японії й інших країн. Цей вид туризму приносить державі хороші прибутки і прогнозується, що вони перевищуватимуть навіть доходи, які надходять від пляжного туризму.

        Тому якщо ви досі розглядаєте Єгипет лише як ідеальний напрямок для пляжного відпочинку по системі «все включено», тоді саме час змінити цю думку, адже єгипетські пам’ятки, скульптури, піраміди та споруди є одними із найдревніших, унікальних та визначних об’єктів у світі та й загалом культурна спадщина країни нереально цікава, тож, будучи на відпочинку, обов’язково відвідайте декілька екскурсій, або ж самотужки досліджуйте всі таємниці, які нам залишилися не розгадані з часів древнього Єгипту.

Залишити відгук

Ваш імейл не буде опублікований. Обовязкові поля позначені *

×
Any questions?